Patronat medialny


 

W ciepłych słowach o sobotniej walce Krzysztofa Włodarczyka (44-2-1, 32 KO) z Jasonem Robinsonem (19-6, 11 KO) o pas WBC wagi junior ciężkiej pisze Dan Rafael.

"Mam nadzieję, że Shane Mosley i Sergio Mora to widzieli: Włodarczyk i Robinson dali kibicom to, za co ci zapłacili" - relacjonuje ceniony ekspert ESPN wydarzenia z ringu w Warszawie, nawiązując do ubiegłotygodniowej potyczki z udziałem pięciokrotnego mistrza świata.

"To miał być dla Włodarczyka spacerek, ale Robinson stawił mu zacięty opór. Walka była wyrównana, z dużą liczbą mocnychciosów, jednak w większości rund górą był Włodarczyk." - zauważa Rafael, przypominając, że polski pięściarz znajduje się w ścisłym gronie zawodników branych pod uwagę w kontekście planowanego turnieju "Super Six" w kategorii junior ciężkiej.

Video. Konferencja prasowa po walce Włodarczyk - Robinson >>

Dla 29-letniego Włodarczyka zwycięski bój z Robinsonem był pierwszą obroną pasa WBC wywalczonego w maju tego roku. Wcześniej popularny "Diablo" był posiadaczem mistrzowskiego tytułu federacji IBF.Część 1. Włodarczyk, Łapin, Wasilewski
http://www.youtube.com/watch?v=wjc4a6SG1NY

Część 2. Włodarczyk, Łapin, Wasilewski
http://www.youtube.com/watch?v=YdI7XbjVO80

Część 3. Robinson, Hernandez, Margules
http://www.youtube.com/watch?v=Qj2QTt1fEz0
{jcomments on}