Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Snarski ZeganOsiem tygodni pozostało do 22. gali bokserskiej grupy Boxing Production Dariusza Snarskiego, zaplanowanej na 16 listopada w Białymstoku. Zawodnicy przeszli już okres treningów wytrzymałości ogólnej i siłowej wkraczają teraz w trening ukierunkowany specjalistyczny czyli sparingi, tarcza z trenerem i wytrzymałość szybkościowa.

Maskotka grupy Sylwia Giedwidz jest już po dwóch sparingach z zawodniczkami Cristalu Pruszynka, ponieważ miała dłuższy rozbrat z boksem. - Jestem bardzo zaangażowana w to co robię, bo nie chcę  zawieść trenera i zrobić wstydu- mówi pięściarka

"Shy" Robert Świerzbiński (11-2, 3 KO) wystąpi już za trzy tygodnie 19 października na gali "Underground Show" w Wieliczce w rewanżowym pojedynku z Ismailem Tebojewem (7-4-1, 3 KO). Zakontraktowane na cztery rundy starcie ma być rozgrzewką przed głównym pojedynkiem na gali w Białymstoku z Norbertem Dąbrowskim (10-0 1 KO). - Jestem głodny walki, chcę bardzo pokazać podlaskim kibicom, że porażka z Lemieux w Montrealu, gdzie nie zdążyłem się dobrze zaprezentować, była wypadkiem przy pracy. Lemieux uderzał jak dynamit, choć dobrze zacząłem walkę. Wymażę moje porażki z pamięci polskich kibiców! - zapewnia Świerzbiński.

Szef grupy, a zarazem jej lider - Dariusz "Snara" Snarski (32-31-2, 6 KO), którego w Białymstoku czeka drugi potyczka z Maciejem Zeganem (42-6-2, 21 KO), jest już po pierwszym sześciorundowym sparingu z Artsiomem Pavinichem z Mińska. Sparing był prowadzony w szybkim tempie, a forma "Snary" zrobiła spore wrażenie na trenerze Bogdanie Borysewiczu, który stwierdził: - Darek sparuje lepiej niż przed laty!