Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Paweł WolakCeniony za Oceanem magazyn pięściarski "The Ring" przewiduje, że Paweł Wolak (29-1, 19 KO) pokona przed czasem Delvina Rodrigueza (25-5-2, 15 KO) podczas jutrzejszej gali w Nowym Jorku. Dziennikarze "Biblii Boksu" upatrują przewagi Polaka w jego sile oraz agresji.

- Ten pojedynek to prawdziwe zderzenie dwóch dróg zmierzających w odwrotne strony. Polski "Wściekły Byk", który wygrał osiem walk z rzędu jest na fali wznoszącej. Rodriguez z kolei przegrał trzy ze swoich sześciu ostatnich walk i znajduje się w dołku. Naturalnie większy i świeższy Wolak jest faworytem tej fascynująco zapowiadającej się potyczki, ale pamiętajmy, że wszystkie trzy ostatnie porażki Rodrigueza miały miejsce przeciwko doświadczonym i dobrym pięściarzom - ocenia Doug Fisher z "The Ring".

- Zwycięska seria Wolaka prawdopodobnie zostanie przedłużona, ale Rodriguez z pewnością nie podda się bez walki. Wolak najprawdopodobniej wygra przez nokaut pod koniec walki - kończy amerykański ekspert.

Pojedynek Wolak - Rodriguez z odtworzenia w poniedziałek o 21.05 pokaże Orange Sport Info.

Ceniony za Oceanem magazyn pięściarski "The Ring" przewiduje, że Paweł Wolak (29-1, 19 KO) pokona przed czasem Delvina Rodrigueza (25-5-2, 15 KO) podczas jutrzejszej gali w Nowym Jorku.