Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Były pretendent do mistrzowskiego tytułu w wadze junior średniej, Deandre Latimore (22-3, 17 KO), postanowił wyzwać na pojedynek urodzonego w Dębicy, a mieszkającego na stałe w Stanach Zjednoczonych, Pawła Wolaka (29-1-1, 19 KO).

- Chciałbym zaproponować walkę Pawłowi Wolakowi. Myślę, że nasze style boksowania znakomicie by się ze sobą skomponowały. To byłby pojedynek "Byka" (ringowy pseudonim Latimore - red) z "Wściekłym Bykiem" (pseud. Wolaka - red). Ludzie na pewno nie żałowaliby pieniędzy wydanych na obejrzenie tego starcia - powiedział Latimore.

-  Wszyscy mówią, że Wolak należy do czołówki tej kategorii wagowej. Szukam walk z pięściarzami, którzy nie boją się wyzwań. Wiem, że znokautowałbym Polaka. On jest wojownikiem, wierzę więc, że mi nie odmówi - dodał prawie 26-letni Amerykanin.

Nie wiadomo jednak czy obaj bokserzy otrzymają szansę wspólnego zaboksowania ze sobą jeszcze w tym roku. Polski pięściarz powróci na ring  najprawdopodobniej w grudniu, a jego rywalem według wstępnych doniesień ma być Meksykanin Jesus Soto Karrass bądź Delvin Rodriguez, z którym to Wolak zremisował nie tak dawno po bardzo emocjonującej walce.