Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Cornelius Bundrage- Wolak pada na deski! Wolak pada na deski! - tak  mistrz świata IBF wagi junior średniej Cornelius Bundrage (31-4, 18 KO) przyjął wiadomość o tym, że Paweł Wolak (29-1-1, 19 KO) rzucił mu wyzwanie. Amerykanin przyjął propozycję Polaka z uśmiechem na twarzy i natychmiast zadzwonił do swojego promotora Dona Kinga.

- Byłem tak podekscytowany gdy o tym usłyszałem, że zamiast do Kinga wybrałem numer alarmowy 911. Gdy w końcu udało mi się dodzwonić do mojego menadżera i trenera Emanuela Stewarda usłyszałem tylko jedną odpowiedź: Zróbmy tę walkę - opowiada znany z drugiej edycji bokserskiego reality show "The Contender" Bundrage.

- Wolak nie jest moim obowiązkowym rywalem, ale chcę dać mu szansę. Fani boksu lubią go oglądać, ja też boksuję ofensywnie, to powinna być dobra walka. Jestem gotowy na walkę cios za cios. Największą wygraną Wolaka było pokonanie Yuriego Foremana, ale za nim to zrobił ja pokazałem mu jak z nim wygrać. Gdyby nie zatrzymali naszej walki z powodu jego kontuzji, to bym go znokautował - twierdzi Amerykanin.

Do walki Corneliusa Bundrage'a z Pawłem Wolakiem może dojść 3 grudnia w Nowym Jorku. Najpierw porozumienie w sprawach finansowych będą jednak musieli zawrzeć promotorzy obu pięściarzy.