Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Już jutro (25 czerwca), w Ostrowcu Świętokrzyskim w hali sportowej przy ul. Świętokrzyskiej 11 odbędzie się gala boksu zawodowego pod szyldem OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI BOXING SHOW. Podczas gali będzie można zobaczyć m.in. pojedynki, Norberta Dąbrowskiego (3-0, 1 KO) z niepokonanym Włochem, Matteo Rossi (4-0-1, 2 KO), Macieja Sulęckiego (5-0, 2 KO), który zmierzy się również w Włochem, Endritem Vuka (2-2-1, 2 KO). Ponadto publiczności zaprezentuje się Mateusz Malujda (3-0, 0 KO). Dodatkowo w swoim debiucie na zawodowym ringu wystąpi Marek Matyja. Można powiedzieć, że w ostatniej chwili organizatorzy specjalnie dla miejscowej publiczności przygotowali nie lada niespodziankę, którą będzie ośmiorundowy pojedynek Mateusza Masternaka (22-0, 16KO) z Artursem Kulikauskisem (7-8-2, 4 KO). Przypomnieć należy, że Mateusz pierwsze kroki stawiał w miejscowym klubie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

W głównej walce wieczoru wystąpi Dariusz Sęk (11-0-1, 4 KO), a jego przeciwnikiem będzie mocny i solidny Gruzin Sandro Siproszwili (24-8, 11 KO). Zapytany o przebieg przygotowań oraz jutrzejsza walkę Darek Sęk powiedział:

 - Pięciotygodniowe przygotowania przebiegły na szczęście spokojnie, bez żadnych zakłóceń zdrowotnych. Czuję się dobrze przygotowany, na sparingach wyglądało to nieźle więc jutro powinno być wszystko OK. Ostatni tydzień spędziłem w rodzinnym Tarnowie, gdzie odpoczywałem po zgrupowaniu, robiłem naprawdę lekkie i wyłącznie techniczne treningi. Chciałbym w tym miejscu podziękować za przygotowania trenerowi Jarosławowi Soroko, który poświęcał mi podczas obozu wiele uwagi i czasu. Jeśli chodzi o mojego jutrzejszego przeciwnika to mogę powiedzieć, że widziałem na filmach kilka jego walk. To krępy, mocny i idący do przodu pięściarz, który nie lubi się przewracać w ringu. Dość często strzela sierpami. Sandro pokazał w kilku walkach, że nie jest łatwo go skończyć przed czasem, nie udało się to m.in. Hide'owi, Afolabiemu czy ostatnio Simicowi. Doświadczenie z pewnością ma i to jego przewaga względem mnie, ja muszę to jutro zniwelować. Z teamem mamy kilka wariantów na walkę i zobaczymy, co będzie jutro. Fizycznie jestem przygotowany na to, że walka może potrwać cały dystans dziesięciu rund. Zapraszam jutro wieczorem wszystkich sympatyków boksu do miejscowej hali i liczę na gorący doping. Ja postaram się dać dobrą walkę i dostarczyć kibicom emocji.