Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Już w sobotę Dariusz Sęk (22-2-1, 7 KO) zmierzy się z Shefatem Isufim (17-2-2, 13 KO) w Monachium, a stawką pojedynku będzie pas WBC EPBC dywizji półciężkiej. Walkę podopiecznego Andrzeja Gmitruka będziecie mogli obejrzeć na sportowych antenach Polsatu. Transmisja w sobotę 4 lipca od godz. 21.20 w Polsat Sport Extra.

- To jest zawodnik z mocnym uderzeniem, ale nie da rady ze mną wygrać. Jadę tam po zwycięstwo - zapowiadał na początku czerwca Sęk.

Ostatni wyjazd do Niemiec nie skończył się dla polskiego pięściarza najlepiej. 20 grudnia 2014 roku Sęk przegrał po kontrowersyjnej decyzji z Robinem Krasniqim, ale już trzy miesiące później zaprezentował się ze świetnej strony w starciu z Jewgienijem Machtejenko na gali w Brodnicy.

Na gali w Monachium widzowie Polsat Sport Extra obejrzą również pojedynek w kategorii średniej pomiędzy niepokonanym Niemcem Jamesem Kraftem (5-0-0, 4 KO) i Czechem Josefem Obeslo (6-22-3, 4 KO) oraz starcie w dywizji półciężkiej Toniego Krafta (4-0-0, 1 KO) ze Słowakiem Vladimirem Idranyiem (5-16-2, 2 KO).