Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Wielokrotna mistrzyni Polski w kickboxingu Emilia Czerwińska (1-0, 0 KO) będzie przeciwniczką Ewy Piątkowskiej (14-1, 4 KO) podczas gali Knockout Boxing Night 11, która odbędzie się 25 lipca w Augustowie. Twarda zawodniczka z Zielonej Góry niedawno zaliczyła udany debiut na zawodowym ringu i chce mocno namieszać w czołówce kobiecego boksu w Polsce.

Znalezienie przeciwniczki dla "Tygrysicy" nie było łatwe. Z powodu epidemii koronawirusa, większość potencjalnych rywalek odmawiała lub była niedostępna w lipcowym terminie. Twarda i ambitna Czerwińska podjęła rękawicę i zapowiada sprawienie niespodzianki.

Piątkowska niedawno wróciła na ring po rocznej przerwie, wygrywając na punkty z Kariną Kopińską. Była mistrzyni świata wagi super półśredniej celuje w pas mistrzowski w drugiej kategorii wagowej. Ewentualne zwycięstwo nad Czerwińską umożliwi jej zakontraktowanie jej dużej walki w Stanach Zjednoczonych.

Główną atrakcją gali w Augustowie będzie rewanż Pawła Stępnia z Markiem Matyją. Poza starciem na szczycie polskiej wagi półciężkiej, kibice zobaczą w akcji także m.in. Kamila Bednarka, Adama Balskiego, Damiana Kiwiora oraz Przemysława Zyśka.

Zobacz rewanż Stępień - Matyja! Kup bilety na galę w Augstowie! >>