Patronat medialny


 


26 października podczas gali Knockout Boxing Night 8 kolejny zawodowy pojedynek stoczy Fiodor Czerkaszyn (13-0, 8 KO). Nazwisko przeciwnika utalentowanego 23-latka boksującego w wadze średniej ma zostać ogłoszone wkrótce.

Czerkaszyn w tym roku stoczył dwie walki. W marcu podopieczny trenera Fiodora Łapina wygrał przed czasem z byłym mistrzem świata Kassimem Oumą, zaś w lipcu wypunktował dużo wyżej notowanego w rankingach Australijczyka Wesa Cappera.

- Chcę kolejnych wyzwań, czekam na coraz lepszych rywali. Po to trenujemy, żeby się sprawdzać i wiedzieć na jakim poziomie jesteśmy. Wszystko oczywiście w odpowiednim tempie. Jeśli mój trener i promotor uzna, że jestem gotowy na jeszcze wyższy poziom, to wtedy dostanę takich rywali - mówi pięściarz grupy KnockOut Promotions.

- W tym roku chcę jeszcze stoczyć dwie walki. Być może uda się wystąpić jeszcze w grudniu. Ciężko trenujemy i wykonujemy codziennie mocną pracę, ale walki też są bardzo istotne. Wtedy w ringu wszystko wychodzi - przekonuje Czerkaszyn.

Główną atrakcją gali organizowanej w Sosnowcu będzie powrót na ring byłego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Artura Szpilki. Podczas KBN 8 wystąpi także Paweł Stępień. Impreza zostanie pokazana na antenach Telewizji Polskiej.

Kup bilety na galę Knockout Boxing Night 8 w Sosnowcu >>