Patronat medialny


 


Marek Szkolnikowski i Andrzej Wasilewski byli gośćmi magazynu Ring TVP Sport. Szef sportu w Telewizji Polskiej oraz właściciel grupy KnockOut Promotions zdradzili, że rozmawiają o organizacji pierwszych gal po wybuchu epidemii koronawirusa.

Plany zakładają, że na przełomie czerwca i lipca kibice obejrzą na antenie TVP Sport dwie gale największej polskiej stajni bokserskiej. Przeważać mają na niej pojedynki polsko-polskie, jednak jest też alternatywny scenariusz.

- Trochę więcej pewnie będziemy wiedzieć po majówce. Jeśli utrzymane zostaną ograniczenia w podróżowaniu, to będziemy mieć problem ze znalezieniem wartościowego rywala dla Fiodora Czerkaszyna. Ale przygotowujemy się na różne warianty - mówi Wasilewski.

- Na razie nie wiemy, czy to będzie gala na 100, 500 osób czy po prostu realizowana na potrzeby produkcji telewizyjnej. Im bliżej będzie do terminu gali, tym będziemy wiedzieli więcej. Wkrótce powinniśmy być mądrzejsi - dodaje szef KnockOut Promotions.

Już wcześniej informowano, że jednym z możliwych zestawień na letniej gali jest rewanżowe starcie Pawła Stępnia z Markiem Matyją. Ostatnia gala KnockOut Promotions odbyła się w marcu.