Patronat medialny


 


W piątek w Łodzi odbędzie się gala Knockout Boxing Night Extra. Podczas tej imprezy kibice będą świadkami m.in. drugiego tegorocznego występu Mateusza Masternaka oraz powrotu na ring Fiodora Czerkaszyna, który wraca do boksu po operacji prawej dłoni. Zakłady bukmacherskie eWinner - oficjalny partner grupy KnockOut Promotions, wystawiły kursy na piątkowe zestawienia. Na kogo opłaca się postawić przed wieczorem z boksem w Łodzi?

Kamil Bednarek - Tomas Bezvoda
Utalentowany pięściarz z Dzierżoniowa zamyka rok sprawdzianem z twardym rywalem z Czech, który ma na swoim koncie kilka niespodzianek. Bezvoda lubi spychać swoich rywali do obrony, szczelnie się broni i groźnie atakuje. Taki styl powinien pasować Bednarkowi, który udowodnił już, że dobrze czuje się w ringu z podobnie boksującymi pięściarzami. Polak na pewno będzie szybszy od swojego przeciwnika oraz prawdopodobnie zostanie zmuszony do boksowania z kontry, w czym czuje się pewnie. Walka zakontraktowana jest na dystansie sześciu rund i prawdopodobnie Bednarek wygra ją na punkty. Czech na zawodowych ringach został zastopowany tylko raz.

Typ Ringpolska.pl: Kamil Bednarek na punkty - kurs 1.35

Fiodor Czerkaszyn - Javier Francisco Maciel
Niepokonany pięściarz wagi średniej wraca na ring po raz pierwszy od przebytego w czerwcu zabiegu prawej dłoni. Czerkaszyn jest zdecydowanym faworytem pojedynku z rywalem, który w przeszłości boksował o mistrzostwo świata i był klasyfikowany w rankingu magazynu "The Ring". Pięściarz grupy KnockOut Promoions powinien szybkościowo zdominować Argentyńczyka, który jest dużo bardziej doświadczony i prezentuje niewygodny, kontrujący styl. Można spodziewać się, że Czerkaszyn w pierwszych rundach zachowa czujność i nie rzuci się do przodu, ale w z każdą rundą będzie rozbijał Maciela coraz mocniej, a w drugiej połowie walki wymusi przerwanie pojedynku.

Typ Ringpolska.pl: Fiodor Czerkaszyn przed czasem - kurs 1.75

Mateusz Masternak - Jorge Gregorio Ulrich
"Master" zaprezentuje się na zawodowym ringu po raz drugi w tym roku. Po tym jak pięściarz z Wrocławia wypunktował Taylora Mabikę, przyszedł czas na próbę sił z Jose Gregorio Ulrichem. Polak, który ponownie celuje w tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej, wrócił do światowych rankingów i kolejną wygraną może umocnić swoją pozycję. Wydaje się, że Masternak ma wszystkie argumenty w rękawicach, żeby zakończyć ten pojedynek przed upływem zakontraktowanego dystansu. Jest szybszy, silniejszy fizycznie i potrafi wywierać presję, której Argentyńczyk nie lubi. "Master" powinien zdominować rywala od pierwszego gongu, a walka prawdopodobnie zakończy się w środkowych rundach.

Typ Ringpolska.pl: Masternak przed czasem - kurs 1.60

Typuj wyniki gali Knockout Boxing Night Extra w eWinner >>