Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Polsat Sport Extra pokaże na żywo sobotnią galę Premier Boxing Champions w Minneapolis. Jedną z głównych atrakcji tej imprezy będzie zakontraktowany na dziesięć rund pojedynek w wadze średniej pomiędzy Fiodorem Czerkaszynem (20-0, 13 KO) i Nathanielem Galimore (22-5, 17 KO). Początek transmisji w nocy z soboty na niedzielę od godz. 2.00.

Główną atrakcją tej gali będzie pojedynek o regularny pas WBA wagi super średniej pomiędzy Davidem Morrellem (7-0, 6 KO) i Aidosem Yerbossynulym (16-0, 11 KO). Dla Kubańczyka będzie to drugi tegoroczny występ.

Czerkaszyn również w tym roku wejdzie do ringu po raz drugi. Niepokonany zawodnik kategorii średniej debiutował przed amerykańską publicznością w sierpniu, wygrywając przed czasem z Gilbertem Venegasem. Listopadowy pojedynek będzie prawdopodobnie najtrudniejszym sprawdzianem w zawodowej karierze 26-latka.

W Minneapolis na ring wróci były mistrz świata wagi super średniej Andre Dirrell (28-3, 18 KO), który zmierzy się z Yunieskim Gonzalezem (21-4, 17 KO). Dla Amerykanina, który teraz boksuje w wadze półciężkiej, będzie to powrót na ring po ponad rocznej przerwie.

Podczas tej samej imprezy były mistrz świata wagi super półśredniej Julian Williams (27-3-1, 16 KO) skrzyżuje rękawice z Rolando Mansillą (18-11-1, 8 KO). Filadelfijczyk przegrywał w dwóch ostatnich występach z Jeisonem Rosario i Vladimirem Hernandezem.