Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Fiodor Czerkaszyn (20-0, 13 KO) zakończył przygotowania do swojego drugiego zawodowego występu na terenie Stanów Zjednoczonych. W sobotę na gali Premier Boxing Champions w Minneapolis niepokonany pięściarz wagi średniej stanie przed najtrudniejszym wyzwaniem w zawodowej karierze, krzyżując rękawice z Nathanielem Galimore (22-5, 17 KO).

- Zbliża się czas do walki. Z szacunkiem dla mojego przyszłego rywala, doświadczonego boksera, jestem skupiony i gotowy zrobić wszystko aby wygrać ten pojedynek - mówi przed tym występem pięściarz grupy KnockOut Promotions.

34-letni Gallimore w swoim ostatnim profesjonalnym pojedynku wygrał z niepokonanym wcześniej Leonem Lawsonem. Urodzony na Jamajce, a mieszkający w Stanach Zjednoczonych pięściarz ma na koncie także wygrane z Jeisonem Rosario i Justinem DeLoachem.

- Bez wahania, to dla mnie nowe wyzwanie i nie mogę się doczekać, aby pokazać swój boks publiczności - dodał Czerkaszyn.

Główną atrakcją tej gali będzie pojedynek o regularny pas WBA wagi super średniej pomiędzy Davidem Morrellem (7-0, 6 KO) i Aidosem Yerbossynulym (16-0, 11 KO). W USA galę pokaże telewizja Showtime, zaś polscy kibice obejrzą wydarzenie w Polsacie Sport Extra.