Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Niepokonany na zawodowych ringach Anauel Ngamissengue (12-0, 8 KO) ma być rywalem Fiodora Czerkaszyna (22-0, 14 KO) podczas gali, która odbędzie się 26 sierpnia na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu - poinformował na Twitterze Piotr Jagiełło, dziennikarz TVP Sport.

27-latek, który na co dzień mieszka we Francji, po raz ostatni boksował w listopadzie. Niedawno Ngamissengue zdobył srebrny medal na amatorskich mistrzostwach Afryki. Dla Czerkaszyna będzie to drugi tegoroczny występ. 27-latek w kwietniu na gali w Las Vegas wygrał przez techniczny nokaut z Eliasem Espadasem.

Główną atrakcją wrocławskiej gali będzie pojedynek Oleksandra Usyka (20-0, 13 KO) z Danielem Dubois (19-1, 18 KO) o tytuły mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej. Dubois przystąpi do tego pojedynku jako regularny czempion WBA oraz oficjalny pretendent wyznaczony przez World Boxing Association do walki z Usykiem.

Kibice podczas imprezy na Dolnym Śląsku zobaczą również m.in. walkę o pas WBC Silver wagi średniej pomiędzy Hamzą Sheerazem (17-0, 13 KO) i Dmytro Mytrofanowem (13-0-1, 6 KO), pojedynek o tytuł WBO International wagi lekkiej pomiędzy Denisem Berinczykiem (17-0, 9 KO) i Anthonym Yigitem (27-3-1, 10 KO), walkę o pas IBO Contintental wagi półciężkiej pomiędzy Danielem Łapinem (7-0, 1 KO) i Aro Schwartzem (20-6-1, 13 KO) oraz kolejny zawodowy występ Rafała Wołczeckiego (9-0, 6 KO), a także zawodowy debiut Aadama Hameda.