Patronat medialny


 


- Nie chcę typować, ale Izu jest dla mnie dużym faworytem - mówi Artur Szpilka (22-3, 15 KO) o walce, która będzie głównym wydarzeniem gali Knockout Boxing Night 7 w Rzeszowie. Za dwa tygodnie w stolicy Podkarpacia rękawice skrzyżują Izuagbe Ugonoh (18-1, 15 KO) i Łukasz Różański (10-0, 9 KO).

- Zobaczymy, jak bardzo Łukasz będzie zmotywowany przed tą walką i jak się do niej przygotuje. To na pewno bardzo ambitny chłopak, ale jedno to chcieć, a drugie to móc - analizuje "Szpila".

- Trenujemy razem z Izu, więc widzę, jak on rozwija się na sali każdego dnia. Teraz pracuje z nowym trenerem nad rzeczami, kórych wcześniej nie umiał. Jest dla mnie faworytem i to zdecydowanym - mówi pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Ugonoh i Różański niemal wszystkie swoje zawodowe zwycięstwa odnieśli przed czasem. Zdaniem Szpilki, to Izu będzie silniejszym pięściarzem w tym zestawieniu.

- Analizując tę walkę czysto logicznie, to Izu powinien wygrać łatwo. Powinien wyjść do ringu jak po swoje. Ale to jest boks. Na pewno silniejszy fizycznie jest Izu, a jak będzie to zobaczymy. Sam jestem ciekawy tej walki - podsumowuje Szpilka.

Różański i Ugonoh skrzyżują rękawice na dystansie dziesięciu rund. W najbliższych dniach pięściarzy czekają ostatnie sparingi przed pojedynkiem w Rzeszowie.

Na gali KBN 7 wystąpią także m.in. mistrz Europy wagi średniej Kamil Szeremeta, Mateusz Tryc, Laura Grzyb oraz debiutujący wśród zawodowców Adrian Ali Ahmad, którego będą mocno wspierać miejscowi kibice. Fanów szermierki na pięści czekają także bardzo ciekawie zapowiadające się starcia Pawła Stępnia z Markiem Matyją i Fiodora Czerkaszyna z Wesem Capperem.

 

Kup bilet na galę KnockOut Boxing Night 7 w Rzeszowie >>