Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

W pojedynku otwierającym galę Szczecin Boxing Night boksujący w kategorii super lekkiej Tomasz Król (3-1-1, 1 KO) udanie zrewanżował się Jackowi Wyleżołowi (14-16, 8 KO), wygrywając jednogłośnie na punkty. W ubiegłym roku po dyskusyjnej decyzji sędziów lepszy był pięściarz ze Śląska.

Tym razem walka przebiegała pod dyktando zawodnika ze Szczecina, który dobrze czuł dystans, zachowując skuteczność w ataku oraz czujność w obronie. Po sześciu rundach sędziowie punktowali 60-54 i dwukrotnie 59-55 dla Króla.

W Szczecinie drugie zawodowe zwycięstwo odniósł także Jordan Kuliński (2-0-1, 1 KO), który pokonał niejednogłośnie na punkty Andrejsa Pokumeika (9-11, 7 KO). Zawodnik grupy Fight Events najwięcej problemów w tej walce miał z bolącymi barkami, które uniemożliwiały mu normalne boksowanie.

W pierwszej połowie walki Kuliński dominował, z kolei druga część pojedynku była w miarę wyrównana. Ostatecznie dwóch sędziów wskazało na przewagę Polaka (59-55 i 58-56), a trzeci arbiter wypunktował remis 57-57.