Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

17 marca na gali w Żyrardowie dojdzie do ciekawie zapowiadającego się pojedynku pomiędzy Jordanem Kulińskim (3-0-1, 1 KO) i Piotrem Podłuckim (4-0, 2 KO). Kolorytu konfrontacji niepokonanych pięściarzy dodaje fakt, że jej zwycięzca zgarnie całą gażę za pojedynek, zostawiając pobitego rywala z niczym.

- Pomysł "walki o wszystko" pojawił się podczas mojej rozmowy z menadżerem Podłuckiego Tomaszem Turkowskim - mówi promujący Kulińskiego organizator marcowej gali Marcin Piwek.

- Jordan od razu się zgodził na taką formułę pojedynku, Piotr też na nią przystał. Obaj są bardzo pewni siebie i w ringu nie odpuszczą. Moim zdaniem jest duża szansa, że ta walka zakończy się przez nokaut, bo i Kuliński i Podłucki wybrali do walki twarde rękawice, a w ringu nie unikają wymian ciosów. Na pewno będzie się działo! - zapowiada szef grupy Fight Events.

Bój Kulińskiego z Podłuckim zakontraktowano na osiem rund. W stawce walki jest 10 tysięcy złotych. Głównym wydarzeniem żyrardowskiej gali będzie pojedynek w wadze ciężkiej pomiędzy Siergiejem Werwejko (5-0, 3 KO) i Brazylijczykiem  Marcelo Luisem Nascimento (22-14, 19 KO).

Kup bilet na galę w Żyrardowie, ceny już od 25 PLN >>