onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Dzięki sobotniemu  zwycięstwu nad Maksimem Własowem w ćwierćfinałowym pojedynku turnieju World Boxing Super Series Krzysztof Głowacki (31-1, 19 KO) awansował na drugą pozycję w rankingu wagi ciężkiej bokserskiej telewizji ESPN.

Aktualnie wyżej od Polaka plasuje się tylko Olesandr Usyk. Rywal "Główki" w półfinale WBSS Mairis Briedis po kontrowersyjnej wygranej z Noelem Mikaelianem spadł na miejsce piąte. Dziesiąty na liście 200-funtowców ESPN jest Krzysztof Włodarczyk. 

Ranking ESPN wagi junior ciężkiej: 1. Oleksandr Usyk, 2. Krzysztof Głowacki, 3. Murat Gasijew, 4. Yunier Dorticos, 5. Miris Briedis, 6. Noel Mikaelian, 7. Denis Lebiediew, 8. Andrew Tabiti, 9. Firat Arslan, 10. Krzysztof Włodarczyk.

Komentarze   

#1 Tomasz79 2018-11-14 14:33
W kontekście tego o czym Krzysztof często mówi, mianowicie rewanż z Usykiem. Chciałbym żeby któryś z dziennikarzy zapytał Główkę jak w ewentualnym rewanżu walczyłby Krzysiek? Co zrobiłby żeby wyeliminować atuty ukraińca?
Oraz aby wskazał co zawiodło w pierwszym pojedynku.
#2 Silny2929 2018-11-14 18:12
W jakim rankingu wagi ciężkiej on awansował na drugie miejsce? Jak on nawet nie zadebiutował w wadze ciężkiej? Z tego co wiem cały czas jest junior ciężka. :z

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze