Patronat medialny


 


Lawrence Okolie (15-0, 12 KO) jest zdecydowanym faworytem bukmacherskiej firmy eWinner w walce z Krzysztofem Głowackim (31-2, 19 KO). Pięściarze zaboksują o wakujący tytuł mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej 20 marca na gali w Londynie.

Kurs na zwycięstwo Brytyjczyka ustalono na poziomie 1,35 (trzydzieści pięć groszy zysku za każdą postawioną złotówkę). Za wygraną Polaka można zarobić więcej - bukmacherzy oferują kurs 3,10.

Pojedynek Okolie - Głowacki planowany był wcześniej na grudzień, jednak "Główka" został zainfekowany koronawirusem i musiał przez kilka tygodni odpocząć od treningów. Przed grudniową walką, Brytyjczyk również był faworytem, jednak kurs na jego zwycięstwo wynosił 1,70, zaś za wygraną Polaka bukmacherzy oferowali kurs 2,10.

W grudniu pięściarz z Wysp stoczył walkę z Nikodemem Jeżewskim. 28-latek znokautował zawodnika z Kościerzyny w drugiej rundzie. W najbliższych dniach Okolie i Głowacki zakończą sesje sparingowe, a na początku przyszłego tygodnia rozpoczną izolację w Londynie. Ich pojedynek odbędzie się na Wembley Arena bez udziału publiczności.