Patronat medialny


 


Johnny Nelson jest przekonany, że w sobotę po walce Lawrence'a Okoliego (15-0, 12 KO) z Krzysztofem Głowackim (31-2, 19 KO) o pas WBO wagi junior ciężkiej Wielka Brytania będzie miała kolejnego mistrza świata.

- Głowacki w ostatniej walce został zastopowany przez Mairisa Briedisa. Briedis złamał go fizycznie i psychicznie. Teraz wyjdzie do ringu z prawie dwumetrowym Okoliem, świeżym, głodnym walki, z mocnym ciosem i czeka go sprawdzian charakteru, czeka go sprawdzian szczęki - przewiduje legenda brytyjskiej wagi cruiser, obecnie ekspert bokserski Sky Sports. 

- Myślę, że Okolie wygra w pierwszej połowie walki. Uważam, że jego nietypowy styl boksowania, wzrost, zasięg ramion odegrają rolę. Głowacki może i ma większe doświadczenie, ale nigdy nie miał przed sobą tak dominującej postaci z tak mocnym ciosem. Przewiduję szybką wygraną Okoliego przez nokaut - typuje Johnny Nelson. 

Starcie Okoliego z Głowackim będzie główną atrakcją sobotniej gali Matchroom Boxing w Londynie. W Polsce transmisję przeprowadzi platforma DAZN.

Zasubskrybuj DAZN za 7,99 PLN i oglądaj gale Matchroom Boxing >>