Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Mamed Chalidow przyznał w jednym z wywiadów, że myśli o walce bokserskiej. Na te słowa odpowiedział Krzysztof Włodarczyk (62-4-1, 42 KO). "Diablo" w rozmowie z TVreklama zaprosił gwiazdę MMA do ringu.

Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej kończy przygotowania do drugiego tegorocznego startu. Włodarczyk stoczy pojedynek podczas gali Knockout Boxing Night 30, która odbędzie się 7 października w Jastrzębiu-Zdroju.

- Walka jest taka, żeby w pewnym sensie utrzymać się w rankingach - wyjaśnił Włodarczyk w rozmowie z TVreklama. - Każda walka, jaka by ona nie była, może sprawić, że pójdę wyżej i szybciej będę miał możliwość walki o pas mistrzowski - dodał.

"Diablo" nawiązał także do doniesień mówiących o tym, że Mamed Chalidow chciałby spróbować się w boksie. Włodarczyk wypalił wprost, co o tym myśli i zaprosił gwiazdę KSW do ringu.

- Jakby co to zapraszam go też do boksowania. Nie ma problemu. Tu nie chodzi o federację, możemy zaboksować dziesięć rund. Pokazać, zobaczyć prawdziwy sport. Na zasadach boksu zawodowego i oczywiście z kontrolą antydopingową, żeby nie było - powiedział.

Pełna treść artykułu w Sportowefakty.wp.pl >>