onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 


- Maciec walczy jak amator, jego ciosy nie mają żadnej siły, on dotyka, a nie bije. Lanardo walczył i sparował ze zdecydowanie lepszymi zawodnikami - mówi Michael Newson Jr, trener Lanardo Tynera (31-9-1, 20 KO), który w sobotę podczas gali "Wojak Boxing Night" w Lublinie zmierzy się z Łukaszem Maćcem (20-2-1, 5 KO).

- Widzę duże braki u Maćca, on nie jest gotowy na amerykański styl. Nasz styl jest zupełnie inny od tego co prezentują Europejczycy, amerykański styl sprawi mu problemy. Być może Lanardo nie wygląda na mocno bijącego, ale jestem pewien, że gdy Maciec poczuje jego siłę, to będzie uciekał tak długo jak będzie mógł - przekonuje Newson.

- To będzie łatwa walka, widziałem jak Maciec rusza się na otwartym treningu i jestem pewny swego. Wiem, że to tylko otwarty trening, ale można było od razu zauważyć pewne rzeczy. Mam nadzieję, że on pójdzie do przodu i będzie chciał pokazać jak bardzo jest twardy, bo na pewno nie jest wystarczająco twardy, aby wytrzymać ze mną otwartą walkę - dodał Lanardo Tyner.

Bilety na galę w Lublinie dostępne są na eventim.pl i ebilet.pl i w kasach hali Globus.