Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

BinkowskiNiewykluczone, że 6 grudnia w Chicago dojdzie do pojedynku w kategorii ciężkiej pomiędzy Marcinem Rekowskim (11-0, 10 KO) i mieszkającym od wielu lat w Kanadzie Arturem Binkowskim (16-4-3, 11 KO) - podał Mateusz Borek z redakcji sportowej telewizji Polsat. Głównym wydarzeniem imprezy w "Wietrznym Mieście" będzie trzecia walka mistrza świata WBC wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (48-2-1,34 KO) z Włochem Giacobbe Fragomenim (31-3-2, 12 KO).

Informacji o starciu Rekowski - Binkowski nie potwierdza na razie współorganizator bokserskiego wieczoru w Chicago Andrzej Wasilewski, który w rozmowie z ringpolska.pl stwierdził jedynie, że "teoretycznie taka walka jest możliwa".

Pierwsze przymiarki do pojedynku Binkowskiego z Rekowskim były czynione przy okazji sierpniowej gali w Międzyzdrojach, ale wtedy obaj pięściarze wybrali inne oferty. Rekowski w tym roku pokonał już m.in. Danny;ego Williamsa i Elijaha McCalla.

Artur Binkowski 19 października na gali "Wojak Boxing Night" w Wieliczce uległ jednogłośnie na punkty po ośmiu rundach Krzysztofowi Zimnochowi.