Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Niepokonany na zawodowym ringu Marcin Rekowski (11-0, 10 KO) zmierzy się w piątek w Hamburgu z Serdarem Uysalem z Turcji (14-18-2, 7 KO). Pojedynek zakontraktowano na osiem rund. Popularny "T-REX", który słynie z widowiskowego stylu i ogromnej ambicji, umocnił ostatnio swoją pozycję na rynku wagi ciężkiej, dołączając do grupy KnockOut Promotions.

- Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z tak doświadczonym i ciekawym zawodnikiem jak Marcin Rekowski. Oglądałem na żywo jego walkę z McCallem i byłem pod dużym wrażeniem - powiedział Andrzej Wasilewski, współwłaściciel grupy KnockOut Promotions.

Rekowski w tym roku pokonał m.in. Elijaha McCalla i pogromcę Mike’a Tysona - Brytyjczyka Danny'ego Williamsa. Polak na zawodowych ringach występuje od maja 2012 roku.

Podczas piątkowej gali w Hamburgu zobaczymy też walki z udziałem innych Polaków, m.in. Mariusza Biskupskiego, Jakuba Wójcika i Roberta Talarka. Walką wieczoru będzie pojedynek wagi ciężkiej pomiędzy Christianem Hammerem (14-3, 10 KO) i Kevinem Johnsonem (29-3-1, 14 KO).

Początek bezpośredniej transmisji z gali w Hamburgi w Eurosporcie w piątek o godz. 21.00.