Patronat medialny


 

18 maja w Legionowie Oliver McCall (56-13, 37 KO) był świadkiem dotkliwej porażki swojego syna Elijaha z Marcinem Rekowskim (12-0, 10 KO). 1 lutego na gali "Wojak Boxing Night" w Opolu "Atomowy Byk" stanie przed szansą pomszczenia syna, gdy w głównej walce wieczoru sam skrzyżuje rękawice z niepokonanym "Rexem".

McCall nie kryje, że lutowa potyczka to dla niego sprawa osobista, ale jednocześnie zaznacza, że jako profesjonalista nie pozwoli na to, by emocje w jakikolwiek sposób negatywnie wpłynęły na jego dyspozycję.

- To że on pobił mojego Elijaha, sprawia po prostu, że trenuję jeszcze mocniej. To nie oznacza, jednak, że mówię sobie: muszę go zbić, bo pokonał mojego syna! Jestem zawodowcem - tłumaczy były mistrz świata wagi ciężkiej i dodaje: - Ja w swojej karierze walczyłem z wielkimi pięściarzami, on nie prezentuje takiego poziomu, to nie jest bokser klasy światowej. Jestem zdeterminowany i przekonany o tym, że wygram tę walkę!

Choć na razie organizatorzy nie podają jeszcze całego fightcardu opolskiej gali, z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal ringpolska.pl, wynika, że impreza zapowiada się naprawdę ciekawie. Lista pojedynków powinna być sukcesywnie uzupełniana w najbliższych dniach.