Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Marek Matyja (9-0, 4 KO) zgłasza gotowość do walki na planowanej na 26 września w Łodzi gali Polsat Boxing Night. Jako potencjalnego rywala zawodnik Sferis KnockOut Promotions wymienia niepokonanego Roberta Parzęczewskiego (8-0, 3 KO), który sam kilka dni temu rzucił wyzwanie Pawłowi Głażewskiemu.

- Słyszałem, że Parzęczewski chce walczyć z Głażewskim. Niech spróbuje się za mną - proponuje Matyja. - Nie wiem, co on chciałby udowodnić, bijąc się z Głażewskim. Paweł miał ostatnio ciężki okres, doznał bolesnych porażek. Myślę, że byłbym dla Roberta ciekawszym sprawdzianem. Obaj jesteśmy młodzi, niepokonani, to byłaby interesująca konfrontacja.

- W tej chwili zdecydowanie najlepszym polskim półciężkim jest Andrzej Fonfara, który w pięknym stylu pokonał Julio Cesara Chaveza Jr, potem jest doświadczony jako zawodowiec Darek Sęk, a o to, kto obecnie jest trzeci, chętnie zaboksuję z Parzęczewskim - deklaruje podopieczny Fiodora Łapina, który w swojej ostatniej walce znokautował w drugiej rundzie Zoltana Nagy.

- Robert Parzęczewski ostatnio dwa razy dostawał ofertę walki ze mną. Odmawiał. A teraz jest bohaterem i wyzywa Głażewskiego. Jak chce prawdziwego sprawdzianu, to czekam! Zobaczymy, czy będzie taki odważny w stosunku do mnie jak do Głażewskiego. A może znowu się wystraszy... - kończy Marek Matyja.