Wach

Na gali w Uncasville Mariusz Wach (26-0, 14 KO) pokonał po jednostronnej walce Jasona Gaverna (21-9-4, 10 KO), broniąc pasa WBC International kategorii ciężkiej. Pojedynek został przerwany przez sędziego ringowego w szóstej rundzie.

Wach od pierwszego gongu w pełni kontrolował przebieg wydarzeń w ringu, skutecznie trzymając niższego rywala na dystans lewym prostym. Bardzo efektywny okazał się też prawy prosty polskiego "Wikinga", po którym rywal krakowianina lądował na deskach  w dwóch pierwszych starciach. Również w trzeciej odsłonie Wach był bliski zafundowania Gavernowi nokdaunu, ale Amerykanin zdołał przetrwać natarcie Polaka.

W czwartej i piątej rundzie przewaga Mariusza Wacha zaznaczała się coraz wyraźniej, a Jason Gavern z każdą minutą coraz bardziej opadał z sił.

W szóstym starciu arbiter ringowy, widząc Gaverna po raz kolejny słaniającego się na nogach po prawym prostym Wacha zadecydował o zakończeniu walki.