Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

8 marca w Berlinie Paweł Kołodziej (33-0, 18 KO) zmierzy się z Yoanem Pablo Hernandezem (28-1, 14 KO) w walce o pas IBF wagi junior ciężkiej. Zdaniem Mateusza Masternaka, który w ostatnich miesiącach miał okazję przesparować sporo rund z kubańskim czempionem, challengera z Krynicy Zdroju czeka trudne zadanie.

- Paweł musi zwracać uwagę na ciosy kontrujące Hernandeza z lewej ręki, szczególnie po przepuszczeniu prawej. On to bardzo dobrze czuje, w tym jest bardzo niebezpieczny i ma świetny timing - ocenia "Master" w rozmowie z Polsatsport.pl. - Paweł musi na to uważać bo gdy będzie przeciągał prawy to walka będzie krótka. Hernandez jest jednym z mocniej bijących zawodników, z którymi w życiu sparowałem. A przecież sparowałem z Adamkiem, Gołotą, Huckiem i wieloma innym wspaniałymi pięściarzami. Yoan bije chyba najmocniej z nich.

- Duże wyzwanie przed Pawłem. Będzie musiał być w tej walce bardzo ostrożny, skupiony na sto procent w każdym momencie bo to jest wielka szansa ale też bardzo duże ryzyko - dodaje zawodnik Sauerland Event.

Cały wywiad z Mateuszem Masternakiem na Polsatsport.pl >>

http://www.youtube.com/watch?v=RbcPplrRm2c