Patronat medialny


 

W sobotę w Tarnowie odbędzie się gala Knockout Boxing Night 13. Podczas tej imprezy kibice będą świadkami m.in. wyczekiwanego powrotu na zawodowe ringi Mateusza Masternaka oraz ostatniego testu Łukasza Różańskiego przed konfrontacją z Arturem Szpilką. Zakłady bukmacherskie eWinner - oficjalny partner grupy KnockOut Promotions, wystawiły kursy na sobotnie zestawienia. Na kogo opłaca się postawić przed tarnowskim wieczorem z boksem?

Maciej Kiwior - Jakub Laskowski
Młodszy z braci Kiwiorów już w drugim zawodowym występie stanie przed ciekawym testem. Podopieczny trenera Aleksandra Maciejewskiego zmierzy się z niepokonanym Jakubem Laskowskim, który w ciągu ostatnich trzech miesięcy stoczył aż trzy walki. Aktywność zawodnika z Krakowa i szybko zbierane doświadczenie, powinny być jego atutem, jednak to jego rywal pozostaje faworytem. Pochodzący z Tarnowa Kiwior może liczyć na duże wsparcie publiczności, które pomoże mu się pozbyć widocznej w pierwszym profesjonalnym występie tremy. Mimo to, 21-latek pokazał w debiucie, że ma potencjał i warto śledzić jego karierę.

Typ Ringpolska.pl: Maciej Kiwior na punkty - kurs 1.55.

Adam Balski - Jacek Prusak
Dla Balskiego będzie to drugi pojedynek po półtorarocznym rozbracie z zawodowymi ringami. W lipcu pięściarz z Kalisza wygrał z Mateuszem Kubiszynem, ale nie mógł być w pełni zadowolony ze swojego występu. Teraz skrzyżuje rękawice z Jackiem Prusakiem, który tylko raz w karierze przeboksował pełen dystans. Balski jest zdecydowanym faworytem i powinien tę walkę wygrać przed czasem. 29-latek nie słynie jednak z agresywnych początków walk, dlatego nokaut prawdopodobnie pojawi się w drugiej połowie walki.

Typ Ringpolska.pl: Walka potrwa powyżej 3,5 rundy - kurs 2.73

Łukasz Różański - Ozcan Cetinkaya
Żaden rywal Łukasza Różańskiego nie wytrzymał z nim ringu dłużej, niż 4 rundy. W sobotę można spodziewać się kolejnego szybkiego zwycięstwa boksującego w kategorii ciężkiej pięściarza z Rzeszowa. 34-latek ma świadomość, że jego efektowne zwycięstwo, jeszcze mocniej rozbudzi oczekiwania przed potencjalnym starciem z Arturem Szpilką. Cetinkaya nie powinien być dla niego zagrożeniem, chociaż zbierał doświadczenie w walkach ze zdecydowanie bardziej utytułowanymi rywalami.

Typ Ringpolska.pl: Walka potrwa mniej niż 2,5 rundy - kurs 1.35

Mateusz Masternak - Taylor Mabika
"Master" powraca na zawodowe ringi po dwóch latach i celuje w tytuł mistrza świata. Jego rywal jest doskonale znany polskim kibicom, ponieważ będzie to już jego trzeci występ na gali organizowanej nad Wisłą. Mabika jest twardy i silny, ale jednocześnie dużo mniej wszechstronny od Polaka. Masternak ma wszystkie bokserskie atuty w rękawicach, żeby wygrać ten pojedynek efektownie. Do tej pory, żaden Polak nie wygrał z Mabiką przed czasem, jednak nowy zawodnik grupy KnockOut Promotions jest w stanie to zrobić. Szanse na ekspresowe zwycięstwo są niewielkie, ale im dłużej będzie trwała walka, tym mniej pięściarz z Afryki powinien mieć chęci, żeby ją kontynuować.

Typ Ringpolska.pl: Masternak przed czasem - kurs 3.10

Typuj wyniki gali Knockout Boxing Night 13 w eWinner >>