Patronat medialny


 

Mateusz Masternak (44-5, 29 KO) rozpoczyna ostatni tydzień sparingów przed pojedynkiem z Mohammadem Alim Bayatem (17-2-1, 17 KO). Pojedynek pięściarzy będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 17, która odbędzie się 28 sierpnia w Amfiteatrze Mrągowo.

"Master", który w ostatnim zawodowym występie wywalczył pas IBF International wagi junior ciężkiej, przygotowuje się do najbliższego pojedynku po raz kolejny pod skrzydłami Piotra Wilczewskiego. 34-latek jednocześnie tworzy własną salę treningową we Wrocławiu, co regularnie relacjonuje w mediach społecznościowych.

Sierpniowy występ będzie dla Masternaka czwartym na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy, kiedy to pięściarz z Wrocławia wrócił do zawodowego boksu. Aktywność pięściarza grupy KnockOut Promotions jest doceniana przez światowe organizacje. Wkrótce "Master" może pojawić się m.in. na wysokiej pozycji w rankingu federacji WBC.

Podczas gali w Mrągowie na ring wróci również Adam Balski (15-1, 9 KO). Pięściarz z Kalisza skrzyżuje rękawice z mieszkającym na co dzień w Hiszpanii Felipe Nsue (4-1, 3 KO). Kibice zobaczą także w akcji walki z udziałem Kamila Bednarka (8-0, 5 KO), Artura Górskiego (2-0, 0 KO), Mateusza Wojtasińskiego (1-0, 1 KO), Macieja Marchela i Lidii Fidury. Transmisja gali KBN 17 w Telewizji Polskiej.

Kup bilety na galę KBN 17 w Amfiteatrze Mrągowo >>