Patronat medialny


 

W sobotę w Zakopanem odbędzie się gala Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 18. Podczas tej imprezy kibice zobaczą w akcji m.in. byłego mistrza Europy wagi junior ciężkiej Mateusza Masternaka oraz Fiodora Czerkaszyna. Zakłady bukmacherskie eWinner - oficjalny partner grupy KnockOut Promotions, wystawiły kursy na sobotnie zestawienia. Na kogo opłaca się postawić przed KBN 16?

Fiodor Czerkaszyn - Gonzalo Coria
Trzeci tegoroczny występ niepokonanego zawodnika wagi średniej i kolejna walka wieczoru. Tym razem Czerkaszyn skrzyżuje rękawice z Gonzalo Corią, który zastąpił w tym zestawieniu kontuzjowanego Oziela Santoyo. Argentyńczyk jest pięściarzem leworęcznym, który preferuje walkę na dystans i preferuje spokojne tempo walki. Czerkaszyn jest w znakomitej dyspozycji po udanych przygotowaniach i powinien szybko narzucić przeciwnikowi swoje warunki. Pięściarz KnockOut Promotions jest zdecydowanie szybszy i boksuje dużo intensywniej, co powinno się przełożyć na jego zwycięstwo przed czasem.

Typ Ringpolska.pl: Czerkaszyn wygra w rundach 1-5 - kurs 1.85

Mateusz Masternak - Armend Xhoxhaj
"Master" szybko wraca na ring po niedawnym zwycięstwie na gali w Mrągowie. Pięściarz z Wrocławia był niedawno blisko walki o mistrzostwo świata IBF wagi junior ciężkiej z Mairisem Briedisem, a zbudowaną na tę okazję formę będzie miał okazję przetestować w Zakopanem. Pochodzący z Kosowa Xhoxhaj ma dobre warunki fizyczne, co w pierwszych rundach może być dla Polaka pewną przeszkodą. Im dłużej będzie trwał tym pojedynek, tym przewaga Masternaka powinna być w ringu większa. Nie należy się jednak spodziewać zbyt szybkiego zakończenia walki.

Typ Ringpolska.pl: walka potrwa powyżej 4,5 rundy - kurs 1.74

Kamil Bednarek - Uriel Gonzalez
Pięściarz z Dzierżoniowa wyjdzie do ringu już po raz czwarty w tym roku. Jego rywalem będzie Uriel Gonzalez, który na polskim ringu boksował już z Mateuszem Trycem. Ofensywny pięściarz z Meksyku został zdominowany przez zawodnika z Wyszkowa i nie będzie faworytem tej walki. Bednarek prawdopodobnie będzie nastawiony na walkę z kontry, w pierwszych rundach wypunktuje niedoskonałości przeciwnika, a w drugiej połowie pojedynku ruszy mocniej do przodu i wymusi przerwanie rywalizacji.

Typ Ringpolska.pl: Bednarek wygra w rundach 5-8 - kurs 2.90

Typuj wyniki gali Nosalowy Dwór KBN 18 w eWinner >>