Patronat medialny


 


Już 1 października w Lublinie, na gali Knockout Boxing Night 24 powrót dwukrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Michała Cieślaka (22-2, 16 KO). Cieślak w czerwcu stoczył ostatni pojedynek, w którym już w pierwszej rundzie znokautował Niemca Enrico Koellinga. Radomianin zajmuje dziewiąte miejsce w rankingu WBO oraz jedenastą pozycję w klasyfikacji federacji WBC, więc tylko kwestią czasu jest kolejna mistrzowska szansa. KnockOut Boxing Night 24 bilety na galę boksu w Lublinie już dostępne.

Podczas gali w lubelskiej Hali im. Z. Niedzieli kibice zobaczą również polsko-polską bitwę między Markiem Matyją (20-3-2, 9 KO), a Janem Czerklewiczem (8-1, 2 KO) - to walka na szczycie krajowej wagi półciężkiej.

Kibice będą mogli obejrzeć także byłego mistrza Europy, zawodnika, który krzyżował rękawice m.in. z mistrzem świata IBF, WBA i IBO Gennadijem Gołowkinem, Kamila Szeremetę (22-2-1, 6KO) oraz niepokonanego Rafała Wołczeckiego (6-0, 4KO), który nokautuje kolejnych swoich przeciwników w znakomitym stylu.

Patronami wydarzenia są Lublin - Miasto Inspiracji oraz Marszałek Województwa Lubelskiego. Transmisja w Telewizji Polskiej.

KUP BILET NA GALĘ KBN 24 W LUBLINIE >>