Patronat medialny


 


Paweł Stępień (8-0, 7 KO) rozpoczął sparingi przed walką z Michałem Ludwiczakiem (15-7, 7 KO). Pojedynek pięściarzy będzie jedną z głównych atrakcji zaplanowanej na 12 maja gali KnockOut Boxing Night w Wałćzu.

Jednym ze sparingpartnerów Stępnia jest Timur Nikarkhoev (17-2, 13 KO), ostatni pogromca Ludwiczaka, który boksował z nim w maju. Tradycyjnie pięściarz ze Szczecina do swojego pojedynku przygotowuje się pod skrzydłami trenera Jury Wachtierowa.

- Nie będę udawał, że nie czuję się faworytem tej walki, ale na pewno nie podchodzę do tego pojedynku lekceważąco. Ludwiczak może nie jest wielkim wirutozem, ale ma jaja do walki, zostawia w ringu serce i na pewno trzeba będzie uważać - mówi pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Dla Stępnia będzie to drugi tegoroczny występ. W lutym szczecinianin już w pierwszej rundzie znokautował Bensona Mwakyembe. Główną atrakcją gali w Wałczu będzie pojedynek byłego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Głowackiego z Kolumbijczykiem Santanderem Silgado.

 Kup bilety na galę KnockOut Boxing Night #1 w Wałczu >>