Patronat medialny


 

Były mistrz Europy wagi półśredniej Rafał Jackiewicz (48-14-2, 22 KO) kończy przygotowania do rewanżowej walki z Michałem Syrowatką (13-1, 4 KO). Pięściarze spotkają się po raz kolejny 2 kwietnia na gali Polsat Boxing Night w Krakowie.

- Zostały mi jeszcze dwa sparingi, forma już jest bardzo dobra, a na dzień walki będzie jeszcze lepsza. Był taki okres, że złapałem kilka kolejnych porażek i boks traktowałem po prostu jako możliwość zarobku. Teraz oczywiście dalej tak to postrzegam, ale odzyskałem motywację i radość z walki - tłumaczy "Wojownik" z Mińska Mazowieckiego.

- Wszystko idzie świetnie. Jak zawsze mam tylko jeden problem i to jest limit wagowy. Umówiliśmy się na limit wagi półśredniej i jeśli poradzę sobie z tym, to w walce też dam sobie radę. Wierzcie czy nie, ale to jest moje przebudzenie mocy. Wygram po raz drugi z Syrowatką, a potem chcę jesienią rewanżu z Kamilem Szeremetą - przekonuje Jackiewicz, który w tym roku zanotował już jedną wygraną, pokonując na punkty Stiliana Kostowa.

Głównym wydarzeniem krakowskiej gali będzie pojedynek o pas IBF Inter-Continental wagi ciężkiej pomiędzy Tomaszem Adamkiem i Erikiem Moliną.