Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 

- Słyszałem, że Patryk Szymański szuka przeciwnika na 20 maja w Poznaniu na gali Włodarczyka. Widziałem jego ostatnią walkę, szału nie było. Mogę się z nim bić! - mówi Rafał Jackiewicz (48-16-2, 22 KO), który chętnie sprawdziłby ringową klasę niepokonanego koninianina. 

- Tak się składa, że w maju wybieram się do moich podopiecznych z programu "White Collar Boxing" w klubie u Bagdasariana w Poznaniu, więc z przyjemnością po treningu zahaczę i Szymańskiego. Może go wezmę pod moje skrzydła jak się wykaże - żartuje były mistrz Europy wagi półśredniej. - Deklarowałem już wcześniej, że nie spieszy mi się do walk z kozakami, ale z Szymańskim mogę w ringu zatańczyć.

- Wiem że Patryk to młody perspektywiczny i niepokonany zawodnik, ale niedawno też z takim walczyłem i skończył na deskach w czwartej rundzie. I tak samo może być z Szymańskim, jak mi podpasuje, to go po prostu rozj***ę. Andrzej Wasilewski zna mój numer telefonu. Jeśli chce sprawdzić Szymańskiego, to czekam na propozycje! - dodaje Rafał Jackiewicz, który ostatnio wystartował z programem walk "białych kołnierzyków". 

- Od poniedziałku oficjalnie ruszyłem z moim programem i dzięki wsparciu sponsorów - Leone, Real Pharm i Brahole - już 17 czerwca organizujemy pierwszą galę w restauracji "Champions" w Warszawie - cieszy się popularny "Wojownik".